Par mums

Libresse

Būt 21.gadsimta sievietei ir lieliski, tas ir lielisks laiks, lai sekotu saviem sapņiem un savai sirdij. Mēs esam apņēmušies palīdzēt Tev mēnešreižu laikā justies tikpat droši un pārliecināti, kā jūties pārējā mēneša laikā.
 
Mūsu produktus ir iedvesmojušas sievietes un tas, ko viņas valkā. Padomā par to: justies pašpārliecināti var, pateicoties nevainojami pašūtai kleitai, labām smaržām, īstajām saulesbrillēm vai pat džinsu pārim – vismazākās detaļas var radīt lielu atšķirību.
 
Mēs vēlamies, lai Tu sajūti mūsu produktus kā lietu, ko valkā, nevis kā lietu, ko lieto, ar visu nepieciešamo pielāgotību, komfortu un kvalitāti.
 
Un pēc tam, kad gadu gaitā ar tik daudzām no Jums esam runājuši, mēs sapratām, ka Jūs ļoti vēlaties padarīt savu dzīvi vieglāku. Tāpēc mēs esam izveidojuši šo vietni – pilnu ar padomiem, dalīšanos un iedvesmu.


SCA, mūsu mātesuzņēmums

Libresse ir SCA preču zīme. SCA ir globāls higiēnas preču un papīra ražošanas uzņēmums, kas izstrādā un ražo produktus personīgai higiēnai, salvetes, iepakojuma risinājumus, papīru preses izdevumiem un masīvkoka produktus. Pārdošana tiek veikta aptuveni 100 valstīs. SCA pieder daudzi labi zināmi zīmoli, tostarp vispasaules zīmoli Tena un Tork. Pārdošanas apjoms 2013. gadā sasniedza 93 miljardus SEK (10,7 miljardus EUR). SCA strādā aptuveni 44 000 darbinieku.


SCA, c/o Life

Lasīt vairāk par SCA

Brīvās darba vietas SCA

 

Produktu showroom

Kas ir kas?

Ir tik daudz dažādu produktu un nosaukumu, ka reizēm tiem ir diezgan sarežģīti izsekot. Un vēl – kad un kādu produktu vajadzētu lietot?! Īsumā atbilde ir: tas viss ir atkarīgs no vecuma, mēnešreižu plūsmas lieluma, situācijas un īpašo dienu cikla. Šeit būs padomi, kas var būt noderīgi, meklējot maksimālu higiēnisko aizsardzību.

Jautājumi un atbildes par mūsu produktiem

Sanitārā aizsardzība nav tik sarežģīta, un, tiklīdz Tu apgūsi un izpratīsi, kurš produkts Tev ir piemērotākais, tas būs tik vienkārši kā 1, 2, 3. Šeit mēs esam apkopojuši visbiežāk uzdotos jautājumus par mūsu produktiem.

 
 
 
 
 

Did you forget your password?!

No worries! Just submit your username or e-mail address and we'll send you your details.

Error, you must fill in username
Error, entered e-mail or username doesn't exist
New password is sent
 
 
 
 
 
 
Wait

Subscribe to our newsletter

Our newsletter is a great way of keeping track of updates on the site, offers, events and much more. Simply submit your e-mail and you'll never miss out on anything. Libresse-related!

The entered email is already on the newsletter list.
Your e-mail is now registered to our newsletter!
Invalid email address
Required field

Unsubscribe

 
 
 
 
 
 
Wait

Unsubscribe to our newsletter

Was it something we said or did? Please contact us, so we can make it up to you. We're gonna miss you! Oh well, you can always sign-up again if you change your mind.

Error. Have you entered the correct e-mail?
You are now unsubscribed!
Invalid email address
Required field
 
 
 
 
 

Hi! Your browser is kind of old!

Update to any of these new versions.

1.5
6.0
2.0
2.0
  • Firefox
  • Internet Explorer
  • Safari
  • Chrome
 
 
 
 
 

Thanks for your question!

We receive many questions to our expert. The expert will only answer questions not answered before.

 
 
 
 
 
 

Delete account

Your Libresse account is removed